Wyświetlanie 1–25 z 589 wyników

Zegarki Męskie Gino Rossi

Zegarki męskie Gino Rossi to szereg możliwości. Marka zachęca współczesnych mężczyzn do odważnego eksperymentowania i szukania swojego własnego stylu. Dzięki temu postawić można na modele bardzo uniwersalne, które będą pasować do formalnego, biznesowego wizerunku, jak również na modele bardziej fantazyjne, które wyróżniają się nowocześniejszym stylem.

Gino Rossi zegarki – historia marki

Sama firma Gino Rossi powstała w Słupsku w 1992 roku. Do dzisiaj w tym mieście znajduje się główna siedziba, a także fabryka Gino Rossi. Marka Gino Rossi powstała na skutek współpracy polskich oraz włoskich projektantów. Swoją nazwę zawdzięcza jednemu z 6 udziałowców, który nazywał się właśnie Gino Rossi. Chcąc wstrzelić się w panujący wówczas trend, firma postanowiła przyjąć obcojęzyczną nazwę, która stanowiła w tym czasie obietnicę luksusu.

Początkowo firma zajmowała się wyłącznie produkcją męskiego obuwia. Jednak z czasem asortyment ten poszerzył się o obuwie damskie, a wkrótce również o akcesoria – głownie damskie torebki, aktówki, portfele czy środki do pielęgnacji obuwia. Z czasem przyszła kolej także na zegarki. Pierwsza kolekcja wyszła w 2002 roku i prezentowała eleganckie, przystępne cenowo modele, które szybko przypadły do gustu stylowym mężczyznom.

Gino Rossi zegarki – co je wyróżnia?

Zegarki Gino Rossi wyposażone są w trwały oraz niezawodny mechanizm, który zapewnia im wieloletnią żywotność. Dzięki metalowej obudowie koperty oraz trwałej bransolecie zegarki Gino Rossi są niezwykle wytrzymałe. Tarcze zegarków są chronione przez szkło mineralne, które jest bardzo odporne na wszelkie uszkodzenia. W razie konieczności można je również polerować. W zegarkach zastosowano jeden z najprecyzyjniejszych oraz najdokładniejszych mechanizmów wykorzystywanych do mierzenia czasu. Jest to japoński mechanizm kwarcowy Miyota.

Przy produkcji swoich zegarków producent stawia na najnowsze technologie. Między innymi IPS/IPG/IP. Dzięki jonowej metodzie nakładania powłoki marka Gino Rossi gwarantuje stabilny kolor, a także dużą odporność na ścieranie. W metodzie tej nie wykorzystuje się niklu, w związku z tym powlekane zegarki są antyalergiczne.

Zegarki męskie Gino Rossi umożliwiają połączenie eleganckiej bransolety czy paska z czytelną tarczą. Dzięki temu tak wspaniale prezentują się na ręku. Zegarki te zostały stworzone dla mężczyzn zdecydowanych i asertywnych, którzy cenią sobie rozwiązania z klasą.

Gino Rossi to zegarki stanowiące dowód doskonałej wyobraźni projektantów, którzy stale wdrażają nowe projekty. Łączą ze sobą różnego rodzaju materiały, które na pierwszy rzut oka mogą do siebie wcale nie pasować, a także ciekawe kolory oraz kształty. Wszelkie produkty, które są sygnowane logo Gino Rossi to perfekcyjne wzornictwo oraz unikalna stylistyka. Zegarki męskie Gino Rossi łączą w sobie najnowsze trendy oraz klasyczne spojrzenie na modę.